Lekarz Stomatolog
Agnieszka Kołodziejczyk

protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie,który ukończyłam w 1992r na wydziale stomatologicznym Specjalizuję się w stomatologii ogólnej, estetycznej, protetyce, endodoncji (leczeniu kanałowym), i stomatologii dziecięcej.Swoje doświadczenie zawodowe doskonalę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach , aby służyć pacjentom najnowszą wiedzą z dziedziny stomatologii Gabinet Adent Przy ul.Włoskiej 2A prowadzę od 2000 roku, ustawicznie unowocześniając go i wprowadzając najnowsze technologie. W mojej pracy podchodzę indywidualnie do problemu każdego pacjenta, najważniejsze jest dla mnie komfort pacjenta i najwyższa jakość leczenia.
Kinga Pióro
Lekarz Stomatolog

Kinga Pióro

Jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie specjalizacji z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie w Poradni Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Zajmuje się endodoncją mikroskopową, stomatologią adhezyjną oraz endoprotetyką, ciągle doskonaląc swoje umiejętności, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach

Paweł Kołodziejczyk
Lekarz Stomatolog

Paweł Kołodziejczyk

Jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą, stomatologią dziecięcą, protetyką oraz chirurgią stomatologiczną. W pracy kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta oraz dba o komfortowy przebieg leczenia. Stale poszerza swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Michał Józefczyk
Lekarz Stomatolog

Michał Józefczyk

Jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie specjalizacji z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. Główne zainteresowania to endodoncja mikroskopowa oraz stomatologia adhezyjna, w których ciągle doskonali swoje umiejętności biorąc udział w kursach i szkoleniach.
Stomatologia Kraków
ADENT
Dentysta Kraków

Aktualne promocje

higienizacja promocja

Pakiet higienizacja

W skład zabiegu wchodzi : scaling, piaskowanie i fluoryzacja
Zadbaj o właściwą profilaktykę jamy ustnej i ciesz się zdrowym i pięknym uśmiechem przez długi czas

Teraz Tylko

280zł
konsultacja stomatologiczna

Zniżka dla Rodzin

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy, karty rodzinne!

na leczenie i profilaktykę

-5%

Leczenie kanałowe
pod mikroskopem

Zadzwoń i umów się na wizytę
12 292 48 21

Zapisz się
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI