Lekarz Stomatolog
Agnieszka Kołodziejczyk

protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie,który ukończyłam w 1992r na wydziale stomatologicznym Specjalizuję się w stomatologii ogólnej, estetycznej, protetyce, endodoncji (leczeniu kanałowym), i stomatologii dziecięcej.Swoje doświadczenie zawodowe doskonalę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach , aby służyć pacjentom najnowszą wiedzą z dziedziny stomatologii Gabinet Adent Przy ul.Włoskiej 2A prowadzę od 2000 roku, ustawicznie unowocześniając go i wprowadzając najnowsze technologie. W mojej pracy podchodzę indywidualnie do problemu każdego pacjenta, najważniejsze jest dla mnie komfort pacjenta i najwyższa jakość leczenia.
Monika Śliz
Lekarz Stomatolog

Monika Śliz

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W codziennej praktyce wykonuje zabiegi obejmujące zakres periodontologii, endodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej. Jest wysokiej klasy lekarzem specjalistą z dziedziny periodontologii i stomatologii ogólnej. Na co dzień zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia, błony śluzowej i jamy ustnej – najczęściej występującym przypadkiem jest paradontoza, czyli zapalenie przyzębia, które nieleczone może doprowadzić do całkowitej utraty uzębienia. Przeprowadza skomplikowane zabiegi z zakresu chirurgii periodontologicznej m.in. gingiwoplastykę, przeszczepy błony śluzowej z podniebienia, pokrycie recesji dziąsłowych, wydłużenie korony klinicznej zęba. Jej wieloletnie doświadczenie, stałe podnoszenie swoich umiejętności, jak również niezwykła cierpliwość, precyzyjność dają gwarancję najwyższej jakości przeprowadzanych zabiegów.

Paweł Kołodziejczyk
Lekarz Stomatolog

Paweł Kołodziejczyk

Jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą, stomatologią dziecięcą, protetyką oraz chirurgią stomatologiczną. W pracy kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta oraz dba o komfortowy przebieg leczenia. Stale poszerza swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
Kinga Pióro
Lekarz Stomatolog

Kinga Pióro

Jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie specjalizacji z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie w Poradni Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Zajmuje się endodoncją mikroskopową, stomatologią adhezyjną oraz endoprotetyką, ciągle doskonaląc swoje umiejętności biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach
Michał Józefczyk
Lekarz Stomatolog

Michał Józefczyk

Jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie specjalizacji z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. Główne zainteresowania to endodoncja mikroskopowa oraz stomatologia adhezyjna, w których ciągle doskonali swoje umiejętności biorąc udział w kursach i szkoleniach.
Stomatologia Kraków
ADENT
Dentysta Kraków

Aktualne promocje

higienizacja promocja

Pakiet higienizacja

W skład zabiegu wchodzi : scaling, piaskowanie i fluoryzacja
Zadbaj o właściwą profilaktykę jamy ustnej i ciesz się zdrowym i pięknym uśmiechem przez długi czas

-30% Teraz Tylko

250zł
konsultacja stomatologiczna

Zniżka dla Rodzin

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy, karty rodzinne!

na leczenie i profilaktykę

-5%
periodontologia promocja

Paradontoza - leczenie

Profesjonalne zabiegi polegające na zapobieganiu jak również leczeniu paradontozy.
Leczymy paradontozę we wszystkich fazach jej rozwoju.
Zabiegi z periodontologii również w gabinecie

Zadzwoń i umów się na wizytę
12 292 48 21

Zapisz się
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI