Lekarz Stomatolog
Agnieszka Kołodziejczyk

protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie,który ukończyłam w 1992r na wydziale stomatologicznym Specjalizuję się w stomatologii ogólnej, estetycznej, protetyce, endodoncji (leczeniu kanałowym), i stomatologii dziecięcej.Swoje doświadczenie zawodowe doskonalę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach , aby służyć pacjentom najnowszą wiedzą z dziedziny stomatologii Gabinet Adent Przy ul.Włoskiej 2A prowadzę od 2000 roku, ustawicznie unowocześniając go i wprowadzając najnowsze technologie. W mojej pracy podchodzę indywidualnie do problemu każdego pacjenta, najważniejsze jest dla mnie komfort pacjenta i najwyższa jakość leczenia.
Kinga Pióro
Lekarz Stomatolog

Kinga Pióro

Jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie specjalizacji z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie w Poradni Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Zajmuje się endodoncją mikroskopową, stomatologią adhezyjną oraz endoprotetyką, ciągle doskonaląc swoje umiejętności, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach

Paweł Kołodziejczyk
Lekarz Stomatolog

Paweł Kołodziejczyk

Jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Na co dzień zajmuje się stomatologią zachowawczą, stomatologią dziecięcą, protetyką oraz chirurgią stomatologiczną. W pracy kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta oraz dba o komfortowy przebieg leczenia. Stale poszerza swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Stomatologia Kraków
ADENT
Dentysta Kraków

Aktualne promocje

higienizacja promocja

Pakiet higienizacja

W skład zabiegu wchodzi : scaling, piaskowanie i fluoryzacja
Zadbaj o właściwą profilaktykę jamy ustnej i ciesz się zdrowym i pięknym uśmiechem przez długi czas

Teraz Tylko

300zł
konsultacja stomatologiczna

PROMOCJA WYBIELANIE

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadzamy promocję na wybielanie zębów lampą BEYOND

PROMOCJA

1200zł
900zł

Leczenie kanałowe
pod mikroskopem

Zadzwoń i umów się na wizytę
12 292 48 21

Zapisz się
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI